Polatlı Hazır Beton

2013 Yılında hazır beton fabrikası olarak Ankara’nın Polatlı ilçesinde 12.000 m² ’lik alana kurulan POLATLI HAZIR BETON İNŞAAT HAFRİYAT MADENCİLİK TARIM HAYVANCILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. fabrikası en son jenerasyon makine-ekipman teknolojisi ile hizmet vermektedir.

Ürün kalitesi TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ tarafından belgelenmiş olan POLATLI HAZIR BETON İNŞAAT HAFRİYAT MADENCİLİK TARIM HAYVANCILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. fabrikası % 100 Türk sermayeli bir işletme olup,sektörde uzman kadrosu ile her sınıf betonu standartlara uygun olarak üretip müşterisine teslim etmektedir.

POLATLI HAZIR BETON İNŞAAT HAFRİYAT MADENCİLİK TARIM HAYVANCILIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. üretmekte olduğu betonun hammaddesi olan agrega, çimento ve kimyasal katkı ve üretilen mamulün muayene ve deneylerini büyük bir titizlikle yetişmiş personel tarafından standartlara uygun bir şekilde POLATLI HAZIR BETON merkez kalite laboratuarında yapılmaktadır.

EKİPMANLARIMIZ:

SANTRAL KAPASİTESİ : 90 m³/saat

POMPA ADEDİ : 2 ADET (38 m) ve (36 m)

MİKSER ADEDİ : 8 ADET (4 Adet 12m³,2 Adet 10m³1 Adet 9m³ ve 1 Adet 8m³)

ÇALIŞAN PERSONEL : 21 KİŞİ

about-1-555x788

Misyonumuz

IMG_6727

Misyonumuz gerek Polatlı’da gerek ise hazır beton sevkiyatı yaptığımız bütün bölgelere, kalite ve tecrübe anlayışıyla yaptığımız işin güven ve desteğini ödün vermeksizin yarınlara taşımaktır.

Vizyonumuz

IMG_6819

Vizyonumuz, uzun yılların vermiş olduğu inşaat sektörüne ve inşaat malzemeleri üretimine sürekli ve tam zamanlı bir şekilde çalışmalarımızı yenilik ve teknolojinin olumlu yönlerinden yararlanarak yarınlara ilerlemektir.

Yönetim Kurulu

team-1
Mesut Aşgın

Yönetim Kurulu Üyesi

team-3
Ümit Tamir

Yönetim Kurulu Üyesi

team-2
Yusuf Kartal

Yönetim Kurulu Üyesi

team-4
Salih Tamir

Yönetim Kurulu Üyesi